Sekcja Studencka Oddziału Gdańskiego
Polskiego Towarzystwa Chemicznego

„Hybryda”

IV Konferencja Kół Naukowych Wydziału Chemicznego

Czarlina, 25-27 kwietnia 2014

Barbara Mikulak

W dniach 25-27.04.2014 odbyła się IV Konferencja Kół Naukowych Wydziału Chemicznego PG, w której organizację zaangażowani byli dwaj członkowie naszej Sekcji – Damian Rosiak i Barbara Mikulak. Konferencja odbyła się w Ośrodku Wypoczynkowym Politechniki Gdańskiej w Czarlinie, gdzie do dyspozycji uczestników było 14 domków letniskowych. Poza tym mieliśmy dostęp do sali konferencyjnej oraz zaplecza gastronomicznego, gdzie przygotowywaliśmy posiłki.

Z ramienia SSOGPTChem „Hybryda” w konferencji wzięli udział następujący członkowie i aspiranci:

Decyzją komisji w składzie:

Bartoszowi Szulczyńskiemu przyznano II miejsce w kategorii referatów, natomiast Karolowi Sulejowi – II miejsce w kategorii plakatów naukowych. Ponadto Bartosz otrzymał nagrodę publiczności za swoje wystąpienie.

W sobotę oprócz wystąpień studentów odbyła się prezentacja sponsora – prelegentem był Henryk Gruza, Dyrektor Pionu Badań i Rozwoju Zakładu API Polpharma S.A. Tradycyjnie po części oficjalnej był czas na integrację wszystkich kół naukowych naszego Wydziału – podczas trwania konferencji miały miejsce dwie imprezy połączone z ogniskiem, podczas których uczestnicy mieli okazję do dyskusji na temat wystąpień oraz wspólnej zabawy.

Sponsorami IV Konferencji Kół Naukowych PG była Polpharma S.A. oraz Dr.Oetker Sp. z o.o.

Album zdjęć na Facebooku