Sekcja Studencka Oddziału Gdańskiego
Polskiego Towarzystwa Chemicznego

„Hybryda”

XIV Ogólnopolskie Sympozjum Naukowego Koła Chemików Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Jeziory, 28-30 marca 2014

Barbara Mikulak

W dniach 28-30 marca 2014 odbyło się XIV Ogólnopolskie Sympozjum Koła Naukowego Chemików Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Na specjalne zaproszenie poznańskich studentów wzięło w nim udział dwóch członków Hybrydy – Barbara Mikulak i Damian Rosiak – oraz Opiekun Sekcji – Andrzej Okuniewski.

Sympozjum odbyło się w Stacji Ekologicznej UAM w Jeziorach, na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Konferencja ta organizowana jest cyklicznie przez NKCh i jest dobrą okazją do przećwiczenia swoich prelekcji oraz integracji z członkami innych kół naukowych. Podczas XIV edycji Sympozjum nasi reprezentanci wygłosili następujące referaty:

Weekend w ośrodku pod Poznaniem upłynął w niesamowicie przyjaznej atmosferze – oprócz części oficjalnej miały miejsce imprezy integracyjne, podczas których mieliśmy okazje spędzić trochę czasu ze znajomymi z poznańskiego Koła. Niepowtarzalną atmosferę spotkania w Jeziorach dodatkowo podkręciło samo miejsce, w którym się ono odbyło. Stacja Ekologiczna UAM położona jest w środku lasu nad malowniczym jeziorem Góreckim, co sprzyja długim spacerom i odpoczynkowi od zgiełku miasta.

Album zdjęć na Facebooku